Nový Renault ESPACE

Cestujte „první třídou“

_ _
_

Zážitek na palubě vozu

Klid v duši zaštítěný technologiemi


Jízdní asistenti Renault EASY DRIVE, ekosystém Renault CONNECT, režimy MULTI-SENSE a ještě mnohem více. Využijte výhody inovací a usnadněte si svůj každodenní život.  

1576575014165.jpg

MULTI-SENSE


S technologií Renault MULTI-SENSE si můžete přizpůsobit jízdu svého nového ESPACE přesně podle svých představ a požadavků: od výběru osvětlení, přes řízené odpružení podvozku, systém pohonu všech kol 4CONTROL, až třeba po reakce a zvuk motoru. 

1576575014561.jpg

Asistenční systémy Renault EASY DRIVE


Pohodlně se usaďte a užijte si jízdu! Adaptivní světlomety s technologií LED MATRIX VISION, společník při jízdě na dálnici nebo při uvíznutí v dopravní zácpě, aktivní detekce rozpoznání vozidel vzadu... Vychutnejte si ty nejlepší technologie na palubě svého nového ESPACE a cestujte s klidnou myslí.

1576575012043.jpg

Multimediální systém EASY LINK


Chytrá navigace, automatická aktualizace map, konektivita, rádio, mobilní aplikace a mnohem více... Díky systému Renault EASY LINK zůstanete na svých cestách připojeni a ve spojení. Všechny potřebné informace vidíte ve svém novém ESPACE zobrazené na středovém 9,3“ displeji.

Komfort a modulární rozvržení

Unikněte každodennímu stresu 


Prostorný, modulární a komfortní. S novým ESPACE bude každá vaše cesta jedinečným zážitkem.

1576575012451.jpg

Prvotřídní komfort


Prvotřídní únik... Nový ESPACE je ideálním společníkem na dlouhé cesty. Jeho 5 nebo 7místná verze vás svým komfortem a sofistikovaností skutečně zaujme. Jste připraveni na výjimečný zážitek? 

1576575012822.jpg

Přizpůsobitelný modulární design


Využijte jeho modulární uspořádání na maximum! Sklopte sedadla svého nového ESPACE buď samostatně, nebo všechna najednou. Stačí jedno cvaknutí a interiér vašeho vozu vám dodá vše, co potřebujete – to je modulární design One Touch.

Prodáváme vozy značek